KSPIM- IPMS České republiky při Svazu modelářů České republiky sdružuje kluby plastikových modelářů v České republice a je jako jediná pověřena výše zmíněnými kluby k pořádání mistrovství republiky v plastikovém modelářství a k oficiální reprezentaci v zahraničí. Jakékoliv jiné organizace nemají s námi žádnou souvislost, reprezentují pouze samy sebe.

Činnost IPMS České republiky se řídí stanovami (4 MB, PDF). Pokud se chcete stát členským klubem IPMS České republiky, postupujte podle návodu Jak se stát členem IPMS CZE. Soutěžní pravidla, výsledky jednotlivých ročníků mistrovství republiky seniorů a mládeže a další dokumenty najdete na stránce Ke stažení.

Odkaz na stránky Svazu modelářů České republiky:

SMČR

Klub individuálních členů KPM 199

Klub individuálních členů KPM 199 slouží těm modelářům, kteří chtějí být členy IPMS, ale nemají možnost se přihlásit do některého z existujících klubů. V případě zájmu o členství v tomto klubu nás kontaktujte.

Foreign visitors

Feel free to inquiry via email ipmscze.cz@gmail.com. English translations of IPMS CZE National Championship can be found on Download page.