Zrušení klubu KPM199

posted in: Zprávy | 2

Vážení kolegové, modeláři,

Vzhledem k poslednímu vývoji ohledně existence a směřování klubu KPM199 a zejména po vystoupení bývalého předsedy sekce Plastikových modelářů Vlastimila Bárty ze SMČR bez řádného předání agendy o vedení klubu, je na základě jednání předsednictva sekce i „velkého“ předsednictva SMČR rozhodnuto tento klub do konce roku 2018 zrušit.

Tímto si dovoluji požádat všechny kolegy modeláře, kteří kdy byli členy tohoto klubu a chtějí i nadále býti členy SMČR, nechť kontaktují na níže uvedených e-mailech členy předsednictva sekce za účelem koordinace dalšího postupu a projednání možností dalšího členství v SMČR, což bychom samozřejmě rádi uvítali. Můžeme zprostředkovat kontakt na jiné modelářské kluby, zejména v okolí bydliště. Dále hodláme novým založením klubu KPMXXX opět obnovit existenci sběrného klubu s působnosti po celé ČR tak, jak fungoval v minulosti za předsedy JUDr. Mikače a s pevně danými stanovami, aby se již nemohla opakovat současná situace.

Za vzniklou situaci se za předsednictvo sekce velice omlouvám, nicméně nejsme momentálně schopni kvalifikovaně dohledat, kdo kdy byl členem tohoto klubu, zejména v letech 2010 až 2018, bývalý předseda nepředal žádnou agendu a klub KPM199 je momentálně bez svého statutárního zástupce- předsedy. K dispozici nejsou ani aktuální evidenční karty s kontakty na členy, abychom je mohli oslovit přímo. Jsme si vědomi, že je to stav dlouhodobě naprosto neudržitelný a proto volíme tuto cestu.

Všem předem velice děkuji za vstřícnost a ochotu.

S úctou Jiří Fiala,
člen předsednictva KSPlM SMČR.

2 Responses

  1. Roman "onysx" Pavlů

    Jirko tohle je dobré info.Ono se tím možná spousta věcí vyřeší a pak bude klid.Začíná mě bavit na tyhle stránky chodit.Jsou plné aktuálních informací.Roman

  2. Ladislav Douša

    Člověku se nechce věřit, že by se na sekretariátu SMČR nedochovala evidenční karta klubu z nedávných let.